Aktualności

Veolia Partnerem iluminacji świątecznych dla lotniska im. F. Chopina w Warszawie

2023-12-19
Od 1 grudnia 2023, aż do końca ferii zimowych Veolia pełni rolę Partnera iluminacji na warszawskim Lotnisku im. F. Chopina.  Hasłem świątecznych iluminacji jest “Veolia, dostawca dobrej energii dla lotniska”.   Obecność wizerunkowa Veolii jest związana z wygranym przez VECP przetargiem na dostawy energii dla lotniska. Obecność ta obejmuje: Ekspozycję logotypu Veolii w całej przestrzeni

Od 1 grudnia 2023, aż do końca ferii zimowych Veolia pełni rolę Partnera iluminacji na warszawskim Lotnisku im. F. Chopina. 

Hasłem świątecznych iluminacji jest “Veolia, dostawca dobrej energii dla lotniska”.

 

Obecność wizerunkowa Veolii jest związana z wygranym przez VECP przetargiem na dostawy energii dla lotniska.

Obecność ta obejmuje:

  • Ekspozycję logotypu Veolii w całej przestrzeni terminala, umieszczonego na poszczególnych elementach iluminacji, w tym na 6-metrowej choince, która wskazuje miasta popularne wśród podróżujących ze stołecznego portu.
  • Ekspozycję logotypu Veolii na 200 monitorach cyfrowych FIDS, znajdujących się we wszystkich, dostępnych pasażerom halach terminala.
  • Ekspozycje logotypu Veolii 2 billboardach wielkoformatowych na hali odlotów i przylotów z reklamą wizerunkową Veolii.
  • Ekspozycję logotypu Veolii w mediach społecznościowych: szeroki zasięg informacji, zdjęć i filmów, publikowanych na profilach.
  • Publikację komunikatu prasowego przez lotnisko.

Iluminacje składają się z blisko 75 tys. energooszczędnych diod eko-LED. Po raz pierwszy w historii portu świąteczne zdobienia przygotowano na tak dużą skalę.

Bardzo cieszymy się z tego wyjątkowego świątecznego przygotowania. Niech te ozdoby niosą radość, a atmosfera świąt niech dodatkowo rozświetli nasze dni pracy.

 Życzymy Wam radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!