Veolia

O nas

Veolia Energy Contracting Poland (VECP) to spółka multienergetyczna, która powstała z potrzeby skupienia w jednym miejscu kompetencji i doświadczenia z zakresu efektywności i transformacji energetycznej, sprzedaży energii, gazu i ciepła, odkupu energii z OZE oraz zakupu i logistyki paliw (węgiel i biomasa) na rzecz spółek w Grupie Veolia. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Łodzi.

EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA

Oszczędność: obniżenie zużycia ciepła, a co za tym idzie kosztów oraz redukcja emisii CO₂

TRANSFORMACJA ENERGETYCZNA

Samowystarczalność energetyczna i bezpieczeństwo dostaw energii

SPRZEDAŻ ENERGII I GAZU

Gwarancja i pewność dostaw energii elektrycznej oraz paliwa gazowego

WYTWÓRCY OZE

Możliwość elastycznego dopasowania oferty do specyficznych, indywidualnych potrzeb

PRZYŁĄCZENIE DO SIECI

Ograniczenie niskiej emisji

Zarząd

Karolina Roszyk

Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy

Finansistka z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej i licencjonowany doradca podatkowy.
Absolwentka poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Przez ponad 10 lat odpowiedzialna za zarządzanie podatkami w Grupie Veolia w Polsce, od ponad 3 lat członkini zarządu, CFO Veolia Energy Contracting Poland, spółki handlowej zajmującej się obrotem i sprzedażą energii, gazu i ciepła, odkupu energii z OZE oraz zakupem i logistyką paliw na rzecz spółek w Grupie Veolia w Polsce.

Rafał Domaszewski

Członek Zarządu, Dyrektor ds. Obrotu Hurtowego

Przygodę z sektorem energetycznym rozpoczął po ukończonych z wyróżnieniem studiach na Politechnice Warszawskiej zaczynał na stanowisku analityka. Później jako menedżer ds. portfolio, ścieżki kariery przeplatał ze ścieżkami rozwoju naukowego na uniwersytecie w Oslo. W rezultacie awansował na stanowisko dyrektorskie, a następnie został członkiem zarządu ds. handlowych w spółce Enea Trading. Od 2011 roku posiada licencję tradera. W 2020 r. dołączył do Veolia Energy Contracting Poland na stanowisko dyrektora departamentu zarządzania portfelem a od września 2022 r. jest członkiem zarządu, dyrektorem ds. obrotu hurtowego.