Aktualności

Veolia dostawcą energii do najsłynniejszego polskiego schroniska w Tatrach

2023-06-19
Veolia rozpoczęła dostawy energii dla Schroniska PTTK w Morskim Oku – jednego z najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc w Tatrach. To wynik aktywnych działań sprzedażowych Veolii Energy Contracting Poland (VECP), która intensyfikuje ofertowanie energii do klientów biznesowych, instytucji publicznych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Veolia będzie dostawcą energii do Schroniska PTTK w Morskim Oku. Rokrocznie schronisko

Veolia rozpoczęła dostawy energii dla Schroniska PTTK w Morskim Oku – jednego z najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc w Tatrach. To wynik aktywnych działań sprzedażowych Veolii Energy Contracting Poland (VECP), która intensyfikuje ofertowanie energii do klientów biznesowych, instytucji publicznych oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Veolia będzie dostawcą energii do Schroniska PTTK w Morskim Oku. Rokrocznie schronisko nad Morskim Okiem odwiedza ponad 400 tys. osób. Veolia wróciła do aktywnego ofertowania po okresie zamrożenia cen energii, dzięki czemu ma już w swoim portfelu zarówno duże wolumenowo podmioty, jak i znaczące marki i obiekty, tj. Schronisko PTTK Morskie Oko.

– Praca dla takich podmiotów jak Schronisko w Morskim Oku to dla nas zaszczyt. Zmieniamy naszą ofertę produktów, tak, aby być partnerem dla naszych klientów we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań, dostosowanych do ich potrzeb i optymalnego zużycia energii. Wprowadziliśmy niedawno nowe produkty sprzedaży gazu oraz odkupu energii elektrycznej z małych OZE, mamy już wstępne zadowalające wyniki z ich sprzedaży – mówi Artur Dembny, dyrektor sprzedaży Veolia Energy Contracting Poland.