Mail ogólny - energia i gaz

sprzedaz.energia@veolia.com

Siedziba firmy

ul. Puławska 2

02-566 WARSZAWA

Biuro Obsługi Klienta energii i gazu

faktury.energia@veolia.com

KONTAKT DO PRZESYŁANIA WYPOWIEDZEŃ

KONTAKT DO PRZESYŁANIA OŚWIADCZEŃ DO USTAWY Z DNIA 20 PAŹDZIERNIKA 2022 R. O ŚRODKACH NADZWYCZAJNYCH MAJĄCYCH NA CELU OGRANICZENIE WYSOKOŚCI CEN ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ WSPARCIU NIEKTÓRYCH ODBIORCÓW W 2023 ROKU

DORADCY KLIENTA
W ZAKRESIE ZAKUPU ENERGII I GAZU

Region Południowo-Wschodni

Elżbieta Nazim

Miasto Sołeczne

Magdalena Sztuba

Region Zachodni

Piotr Nawrot

Region Centralny

Robert Bartnik

Region Północny

Anna Szczepańska

Region Południowy

Grzegorz Kozak

KLASTRY ENERGII I WSPÓŁPRACA PARTNERSKA

ORIGINATION, OZE, WYTWÓRCY

KONTAKT DLA MEDIÓW

DEPARTAMENT OBROTU PALIWAMI

KONTAKT DO INSPEKTORA OCHRONY DANYCH W GRUPIE VEOLIA W POLSCE

  formularz kontaktowy

  Już dziś zacznij oszczędzać na energii.

  Pani/Pana dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. zgodnie z Pana/Pani żądaniem w celu udzielenia odpowiedzi na wniosek/zadane pytanie i/lub załatwienie zgłoszonej sprawy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO). Szczegółowa treść polityki prywatności dostępna poniżej.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o produktach i usługach (cele marketingowe) od Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. za pośrednictwem jednego lub więcej kanałów komunikacji (proszę zaznaczyć odpowiednio okienko lub okienka):

  W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody Pani/Pana dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. do celów marketingowych za pośrednictwem objętych zgodą kanałów komunikacji. Wyrażoną zgodę na kontakt mailowy lub telefoniczny może Pani / Pan cofnąć w każdym momencie, bez podawania przyczyny poprzez jeden z poniższych sposobów: (i) wysłanie wiadomości na e-mail: inspektor.pl.vpol@veolia.com, (ii) pisemnie na adres administratora: Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o., ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa wysłanie wiadomości na e-mail, na który Pan / Pani przesłał/a zgodę.

  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. Jest Pan/Pani uprawniona do dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowa treść polityki prywatności dostępna poniżej.

  Kontakt

  POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

  Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz poznać więcej szczegółów? Wypełnij formularz znajdujący się obok.

  VEOLIA ENERGY CONTRACTING POLAND SP. Z O.O.

  ul. Puławska 2

  02-566 Warszawa

  Polska

  Tel: +48

  REGON: 142749104

  NIP: 5213589769