Veolia Energy Contracting Poland, spółka handlowa Grupy Veolia w Polsce, wygrała przetarg na dostawy energii elektrycznej na lata 2022-23 dla jednego z największych odbiorców energii w Polsce - PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.

 

Przetarg dotyczył ponad szesnastu tysięcy punktów poboru energii elektrycznej na terenie całego kraju, a wolumen wyniesie ponad 600 GWh.

 

- Cieszę się, że tak duży odbiorca energii, jakim jest PKP PLK dołączył do partnerów Veolii. Wygrany przetarg jest dowodem na to, że Veolia Energy Contracting Poland, która od roku działa na rynku obrotu energią i gazem, konsekwentnie realizuje swoje cele sprzedażowe. Dzięki ostatniej transakcji wolumen portfela przetargowego naszej spółki przekraczył już 1 TWh – mówi Krzysztof Zamasz, prezes zarządu Veolia Energy Contracting Poland, dyrektor handlowy, członek zarządu Grupy Veolia w Polsce.

Jedynym kryterium wyboru oferty była cena. W ramach kontraktu przetargowego Veolia zaoferuje także PKP Polskim Liniom Kolejowym S.A. rozszerzenie dostaw na obiekty z zainstalowanymi źródłami OZE w oparciu o innowacyjny produkt VeoDuo, który pozwala zmaksymalizować korzyści z własnej produkcji energii odnawialnej.

- PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. od wielu lat dążą do ograniczenia kosztów energii elektrycznej. Jednym z podejmowanych w tym zakresie działań jest realizacja wolnorynkowego zakupu energii elektrycznej. Poprzednie postępowania pokazały, że jest to właściwa droga, zwłaszcza że cena energii elektrycznej cały czas rośnie – mówi Piotr Majerczak, członek zarządu, dyrektor ds. utrzymania infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Veolia Energy Contracting Poland wygrała już kilka znacznych przetargów, m.in. dla gminy Gdańsk oraz dla kilkudziesięciu innych gmin, powiatów i podmiotów publicznych w ramach umowy kompleksowej na dostawę energii.

Veolia Energy Contracting Poland to spółka zajmująca się obrotem i sprzedażą energii elektrycznej i gazu. Oferuje ona kompleksowy portfel usług i produktów dla klientów biznesowych, samorządów oraz instytucji publicznych. W jej ofercie znajdują się również usługi bilansowania, dostosowanie produktów do potrzeb klienta czy usługi w zakresie samowystarczalności energetycznej.

 

 

formularz kontaktowy

Już dziś zacznij oszczędzać na energii.

Pani/Pana dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. zgodnie z Pana/Pani żądaniem w celu udzielenia odpowiedzi na wniosek/zadane pytanie i/lub załatwienie zgłoszonej sprawy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO). Szczegółowa treść polityki prywatności dostępna poniżej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o produktach i usługach (cele marketingowe) od Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. za pośrednictwem jednego lub więcej kanałów komunikacji (proszę zaznaczyć odpowiednio okienko lub okienka):

W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody Pani/Pana dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. do celów marketingowych za pośrednictwem objętych zgodą kanałów komunikacji. Wyrażoną zgodę na kontakt mailowy lub telefoniczny może Pani / Pan cofnąć w każdym momencie, bez podawania przyczyny poprzez jeden z poniższych sposobów: (i) wysłanie wiadomości na e-mail: inspektor.pl.vpol@veolia.com, (ii) pisemnie na adres administratora: Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o., ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa (iii) wysłanie wiadomości na e-mail, na który Pan / Pani przesłał/a zgodę.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o. Jest Pan/Pani uprawniona do dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowa treść polityki prywatności dostępna poniżej.

Kontakt

Pozostańmy w kontakcie

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz poznać więcej szczegółów? Wypełnij formularz znajdujący się obok.

Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o.

ul. Puławska 2,

02-566 Warszawa

Polska

Tel: +48 22 568 81 00

REGON: 142749104

NIP: 5213589769

Twoja wiadomość została wysłana